Global Windows Azure Bootcamp 2014

Już po raz drugi mam przyjemność zaprosić Was do Wrocławia na Warsztaty z Windows Azure.

Będzie to druga edycja ogólnoświatowego wydarzenia Global Windows Azure Bootcamp. Więcej o samej inicjatywie znajdziecie tutaj – http://global.windowsazurebootcamp.com. W skrócie, są to warsztaty organizowane tego samego dnia przez społeczności na całym świecie. Rok temu wzięło w nich udział ponad 90 lokalizacji! O dziwo byliśmy wtedy jedynym polskim uczestnikiem. Edycja 2014 zapowiada się być bardziej polską, bo dołączyła już do nas Warszawa i Szczecin. A myślę, że jest szansa na więcej.

gwab

Choć sama inicjatywa na rozmiar globalny, to poszczególne warsztaty prowadzone są przez lokalne społeczności, które same ustalają formę i plan warsztatów.

Rok temu wrocławską edycję organizowałem wraz z Pawłem Łukasikiem i Mirkiem Pragłowskim z wrocławskiej grupy Wroc.NET. W tym roku dołączył do nas Tobiasz Koprowski, który pomaga nam w organizacji samego eventu, a także weźmie w nim udział jako prelegent!

Warsztaty organizujemy dzięki wsparciu firmy Objecivity – która, tak samo jak w zeszłym roku, sponsoruje nam salę, katering i jakieś bonusy :)

W tym roku poopowiadamy Wam trochę o ServiceBus, Media Services, pokażemy, jak zarządzać Azurem bez myszki :), a na koniec Tobiasz przedstawi kilka Tips&Tricks związanych z Azurowym SQLem. Tak jak rok temu, będzie też „Superfarm Experiment”, czyli zadanie, które będzie uruchomione przez uczestników z całego świata – taki test wydajności Azura :). Nie wiadomo jeszcze dokładnie, co to będzie – tym tematem zajmują się „organizatorzy globalni” i czekamy na szczegóły.

Więcej o warsztatach we Wrocławiu znajdziecie tutaj – http://gwab-2014.codingtv.pl

Zapraszam!

3 Responses

  1. Pingback: dotnetomaniak.pl
  2. Michal Franc (@francmichal) 8 lutego 2014 / 18:15

    Powodzenia. W tamtym roku bylo bardzo interesujaco ;) Na pewno nie zaluje ze poswiecilem zeszloroczna sobote na zabawe z azurem.

    • Łukasz Gąsior 8 lutego 2014 / 18:19

      super, że się podobało :)

Comments are closed.